Współpraca

Jak pracuję?

Jako Coach, trener i konsultant transformacyjny pracuje aby pomóc Ci w zmianie.

To najprostsze określenie jakim mogę w skrócie opisać co robię. Zajmuje Się zmianą. Transformacją.

Zmiana praktycznie zawsze sprowadza się do zmiany wewnętrznej klienta. Jeśli ma być trwała, musi odbyć się w zgodzie z jego wartościami, potrzebami i wewnętrznym pragnieniem. Stąd coaching jako metoda pracy. Nie narzucająca, zakładająca, że to klient jest najlepszym ekspertem od swojej sytuacji, że to klient ma wszelkie zasoby, pozwalające mu te zmianę wprowadzić. Coaching to moja podstawowa metoda pracy i ta, od której zawsze zaczynamy. Czasem na chwile mogę stać się trenerem czy konsultantem jeśli oboje uznamy, że to dobry moment na to.

Mimo, że klienci przychodzą z różnymi tematami na sesję, zazwyczaj po prostu chcą być szczęśliwsi, spełnić swoje marzenia i żyć w zgodzie ze sobą. Czasem zmiana to po prostu lepsze radzenie sobie z trudnymi emocjami, więcej pewności siebie, mniejszy dylemat…

Czasem założenie wymarzonego biznesu, zmiana kariery, podjęcie ryzyka, często akceptacja sytuacji, lepsze poznanie swoich wartości, przekonań, ograniczeń, ale też mocnych stron, powodów do wdzięczności i radości. Sesje to też duża dawka optymizmu i konkretnych umiejętności, które możesz wykorzystać, przetestować i wybrać coś dla Ciebie.

 

Nie kupujesz k0ta w worku

Od początku założyłem, że pracuje tylko z wybranymi klientami.

Jeśli to, co chcesz osiągnąć według mnie jest nieetyczne i może zaszkodzić innym, nie będę mógł Ci pomóc. Dotyczy  to w szczególności biznesu. Nie wierzę w łatwy zysk kosztem innych. Dla mnie biznes powinien coś wnosić do społeczeństwa, a nie je drenować.

Poświęcam na sesję co najmniej 1,5 do 2 godzin i pracuje maksymalnie z 2 osobami dziennie. Ta praca wymaga dużej uważności i poświęcenia 100% uwagi klientowi. Nie tylko w trakcie sesji, ale także przed i po spotkaniu. 

Wychodzę z założenia, że najlepsze efekty pojawiają się jeśli coach pasuje do klienta i odwrotnie.

Stąd praca ze mną zaczyna się od krótkiego wywiadu. Musisz mi trochę opowiedzieć, nad czym chcesz pracować. To też dobry moment na pytania, jeśli masz wątpliwości co do mnie lub samego coachingu.

Zazwyczaj robię to mailowo lub przez messengera. Możemy też umówić się na krótką rozmowę.

Następnie, jeśli oboje stwierdzimy, że chcemy spróbować, przychodzi czas na pierwszą sesję. Darmową sesję.  Trwająca 1,5 do 2 godzin, zupełnie bezpłatną, pełnowartościową sesję.

Wiem, że nikt nie chce kupować kota w worku. Dla Ciebie ta darmowa sesja to okazja, aby poznać mój warsztat i zaznać na własnej skórze zmiany jaką może wnieść.  Dla mnie to możliwość sprawdzenia czy jestem odpowiednią osobą, aby Ci pomóc. Chce mieć pewność, że będę mógł dać Ci 100% mojej wiedzy, zaangażowania i wsparcia, z pożytkiem dla tego z czym do mnie trafiłeś.

Dopiero po tym doświadczeniu siadamy i ustalamy co dalej. I albo pracujemy dalej albo nie. Ta sesja ma Ci pomóc w wyborze.

Co do dalszej współpracy, to nie sprzedaję godzin, pakietów, gotowych rozwiązań. Mój coaching jest zawsze szyty na miarę. Szyjemy to pod Ciebie i robimy to wspólnie.

 

No, ale ile to będzie kosztowało?

Ok, potrafię się postawić w twojej sytuacji i wiem, że chcesz choć w przybliżeniu wiedzieć jaka to inwestycja. Bo jest to inwestycja, w Siebie lub w Biznes, która szybko się zwraca.

Procesy coachingowe zazwyczaj trwają od kilku do kilkunastu sesji. Każda sesja trwa średnio od 1 do 2,5 h.

Powiedzmy, że cena za godzinę oscyluje w przedziale 120-200 zł w zależności od ilości, długości i częstotliwości sesji w procesie. Zazwyczaj procesy trwają 1, 3 lub 6 miesięcy z częstotliwością co 1 lub 2 tygodnie. Proszę nie traktujcie tego jak coś stałego, jest to raczej jakaś rama, którą wspólnie dostosowujemy do twoich potrzeb.

W ramach współpracy dostajesz dostęp do materiałów i ćwiczeń, które uznam za pomocne dla Ciebie. Pozostajemy też w kontakcie mailowym lub telefonicznym pomiędzy sesjami. Wszystko zależy na co się umówimy.

Chcesz spróbować?  Napisz do mnie czym chciałbyś się zająć.

Mój mail:

Mój Messenger: